• Altijd de beschikking over actuele voorraad
  • Alle belangrijke productinformatie beschikbaar
  • Altijd inzicht in belading pallet of kar

Waar te koop

Waar zijn onze vaste planten te koop:

Als kwekerij hebben we ons toegelegd aan het leveren van vaste planten aan de vakhandel.

Een gedeelte van deze vakhandel zijn Cash en Carry’s waar de hoveniers en tuincentrums hun inkopen komen doen.

Deze Cash en Carry’s zijn:

· Gardenplant in Venlo, voorraadtafels op het terrein http://www.garden-plant.nl

· Cash&Carry Florazon, voorraadtafels op het terrein http://www.ebus.nl

· Groen Groep in Eelde, voorraadtafels op het terrein http://www.groengroepeelde.nl

· Twentheplant in Hengelo, voorraadtafels op het terrein http://www.twentheplant.nl

De voorraadtafels op de Cash&Carry’s worden in het seizoen wekelijks aangevuld met actuele producten, klantbestellingen kunnen dan gelijk mee geleverd worden. Vraag naar de mogelijkheden.

· Groencentrum Plantion in Ede, alleen op bestelling http://www.plantion.nl

· Groen-direkt in Boskoop, alleen op bestelling. http://www.groen-direkt.nl

Verder wordt er ook geleverd aan de exporteurs op de Flora-Holland vestigingen in Aalsmeer, Naaldwijk, en veiling Rhein-Maes in Herongen(Duitsland)

Verkoop punten voor de consumenten:

In Nederland:

Noord Brabant:

·Tuincentrum Peter van Gennip Medevoort 29 Helmond http://www.petervangennip.nl

· Tuincentrum Bannenberg Hoeve 1 Valkenswaard http://www.tuincentrum-bannenberg.nl

· Hoveniersbedrijf/Tuincentrum Abrahams Hakvoortseweg 15 Biest Houtakker http://www.janabrahams.nl

· Tuincentrum Brekelmans Boskantseweg 44 Sint Oedenrode http://www.tuincentrumbrekelmans.nl

· Tuincentrum Den Elsenhof Graafseweg 14 Mill

· Tuincentrum Jan van de Hulsbeek Oosteind 1 Wanroy http://www.tuincentrumjanvandehulsbeek.nl

· Tuincentrum Kolbach Veldweg 27A Rijswijk http://www.tuincentrumkolbach.nl

· Hoveniersbedrijf Jac Kolsters Huygevoort 18A Middelbeers http://www.hoveniersbedrijfkolsters.nl

· Tuincentrum Meijs Bosschebaan 23 Heesch http://www.tuincentrummeijs.nl

· Tuincentrum Wijnen Asten Hazeldonk 12 Asten http://www.wijnenasten.nl

· Tuincentrum De Landerije Ruchpensebaan 77 Roosendaal http://www.delanderijetuinendier.nl

Noord Holland:

· Kwekerij SAP Noorddorperweg 12B Heemskerk http://www.kwekerijsap.nl

Zuid Holland:

· Citytree BV Lagendijk 293 Ridderkerk http://www.citytree.nl

· Bloem en Groencentrum Ouddorp dijkstelweg 28A Ouddorp http://www.bloemengroencentrumouddorp.nl

· Spektuin BV Bredeweg 114 Zevenhuizen http://www.spekvoordeel.nl

· Tiendhoek Tuin en Buitencentrum Kerkweg 170B Ouderkerk aan den Amstel http://www.tiendhoek.com

· Tuinextra Noordwijk Van Berkelweg 51 Noordwijk http://www.tctuinextra.nl

· Groencentrum Bloemendaal Büchnerweg 9 Gouda http://www.groencentrumbloemendaal.nl

· Groencentrum NW Hoogendoorn Platteweg 26A Reeuwijk http://www.nwhoogendoorn.nl

Limburg:

· Beeker Tuincentrum Adsteeg 31 Beek http://www.beekertuincentrum.nl

· Tuincentrum De Hazelaar Aan de Linde 25 Nieuwestadt http://www.tuincentrumdehazelaar.nl

· Tuincentrum Ed Hegger Op de Diep 9 Lomm http://www.edhegger.nl

· Keda Bv Exotic Plants Waatskamp 150 Ospel http://www.keda-exoticplants.nl

· Kwekerij Knippenberg Reutjesweg 49A Sint Odiliënberg http://www.kwekerijknippenberg-eijkenboom.nl

· Tuincentrum W. Verheijen Hengeland 3 Afferden http://www.tuincentrumverheijen.nl

· T Veld Tuinplanten Oude Heldenseweg 13A Maasbree http://www.veld-tuinplanten.nl

Gelderland:

· De Aalsmeerse Bloemenhal Harderwijkerweg 53 Dieren http://www.aalsmeersebloemenhal.nl

· Delano Wonen&Tuin A.van Diemenstraat 22 Culemborg http://www.delanowonenentuin.eu

· Groencentrum De Vlieren Neersteinsestraat 10 Horssen http://www.devlieren.nl

· Groenrijk Epe De Meent 1 Epe http://www.groenrijk.nl/vestiging/groenrijk-epe

· Groenrijk Nunspeet Waterweg 56 Nunspeet http://www.groenrijk.nl/vestiging/groenrijk-nunspeet

· Tuincentrum Hartogsveld Hogeweg 227D Amersfoort http://www.tuincentrumhartogsveld.nl

· Heeren van Nederasselt Eindsestraat 3 Nerderasselt http://www.heerenvannederasselt.nl

· Tuincentrum Hofs Lodderhoeksestraat 4 Angeren http://www.tuincentrumhofs.nl

· Tuincentrum van de Lagemaat Schaapsweg 80 Ede http://www.lagemaat-ede.nl

· Tuincentrum De Wildernis Weteringsteeg 12 Achterberg http://www.dewildernis.nl

· Tuincentrum De Wildernis De Reede 55 Veenendaal http://www.dewildernis.nl

· Lepona Tuinarrangeurs Houtsestraat 30 Balgoij http://www.lepona.nl

· Tuincentrum De Struukakkers Oude Nijkerkerweg 167 Ermelo http://www.de-struukakkers.nl

· Suus Bloem en Groen Hogestraat 30A Druten http://www.suusgroenenbloem.nl

· Tuinwereld Tiel Zoelensestraat 39A Kapel Avezaat http://www.tuinwereld.nl/vestiging/tuinwereld-tiel

· Tuinwereld Wijchen Bijsterhuizen 3004 Wijchen http://www.tuinwereld.nl/vestiging/tuinwereld-wijchen

· De Buxuskoning van Heemstraweg 75 A Winssen http://www.buxuskoning.nl

Utrecht:

· Groencentrum Van Kleinwee B.V Bijleveldweg 7 Utrecht http://www.vankleinwee.nl

· Groenrijk Montfoort Willeskop 68A Montfoort http://www.groenrijk.nl/vestiging/groenrijk-tuincentrum-montfoort

· Tuincentrum Tuin en Thuis Gooiergracht Zuid 1 Eemnes http://www.tuinenthuis.nl

Overijsel:


Drenthe:

· Tuincentrum Noordbarge Stortweg 9 Emmen http://www.tuincentrum-noordbarge.nl

Friesland:

· Tuincentrum De Leeuw Bitgumerdyk 79 Marsum http://www.tuincentrumdeleeuw.nl

· Tuincentrum De koperwiek Oosterburen 55 Midsland Terschelling http://www.dekoperwiekterschelling.nl

· Groen goed Haule Kruisweg 36 Haule http://www.groengoedmenken.nl/vestiging/haulegroen-goed-menken

· Groen Goed Hommerts Hettingawei 40 Hommerts http://www.groengoedmenken.nl/groenrijk-hommerts

Groningen:

· Kwekerij Hommes Esweg 27 Eelde

· Speciaalzaak Jackel Visser Zuiderstraat 10 Zuidlaren http://www.jackelvisser.nl

In Belgie:

· Tuincentrum van Uytsel Pierstraat 276 B-2550 Kontich (antwerpen) http://www.vanuytsel.be

· Tuincentrum Botanica Brusselsesteenweg 379 B-3020 Veltem-Beisem http://www.tuincentrumbotanica.be

· Conings Garden Maastrichtersteenweg 106 B-3680 Maaseik http//www.coningsgarden.com

· Tournesols Châtelineau Chaussée de Châtelineau 315 B-6061 Montignies-sur-Sambre http://www.tournesols.be

· Tournesols Chapelle-lez-Herlaimont Clos du chêne au bois 5 B-7160 Chapelle-lez-Herlaimont http://www.tournesols.be

· De Tuin van Jos Overbroekstraat 25A B-2960 Brecht http://www.detuinvanjos.be

In Duitsland:

· Pflanzenhof Boer Portslogerstrasse 115 D-26188 Edewecht/Portsloge

· Gärtnerei Brinkmann Sudbergweg 7 D-59302 Oelde http://www.brinkmann-oelde.de

· Der Hollaender GMBH Am Treptower 71-74 D-12435 Berlin http://www.der-hollaender.de

· Hagebaumarkt floraland Arens und Hilgert GmbH Hüttenweg 13 D-58809 Hutenrade http://www.arens-hilgert.de

· Schotenröhr Mendener Baumschule&Gartenwelt Unnaer Landstrasse 103 D-58708 Menden http://www.mendener-baumschule.de

· Idylle Borchers Im Eichengrund 2A D-26903 Surwold http://www.borchers-idylle.de

· Planten-Blomen Hollwedel Heiligengroden 6 D-26389 Wilhelmshaven

http://www.planten-blomen-hollwedel.de

In Tsjechie:

· Zahradnictvi Papez Jungmanova 614 339-01 Klatovy http://www.zahradnictvipapez.cz

· Bambus centrum Kastner Trêbíz u Slaného 91 273 75 Trêbíz http://www.bambuscentrum.cz

In Polen:

· Urbanikowie Garden Centre Ul. Myslenicka 164 30-698 Krakauw http://www.urbanikowie.pl

· FHU Gargas Pawel ul. Widok 23B 30-020 Wieliczka http://www.gargasrosliny.pl


Altijd de beschikking over actuele voorraad
Altijd actuele productfoto's
Altijd inzicht in belading pallet of kar